Peter Furda

Associate

Peter Furda nastoupil do Patrie v červnu 2018. V současné době působí na pozici Associate a je zodpovědný za identifikaci a řízení M&A transakcí. V rámci působení v Patrii se podílel na úspěšně realizovaných transakcí v oblastech průmyslu, služeb a zemědělství. Mezi této transakce patří např. prodej společnosti KBNK s.r.o. private equity fondu Central Europe Equity Partners, prodej společnosti Conectart s.r.o. private equity fondu Genesi Capital, prodej společnosti Úněšovský statek a.s. do rukou family office Tomáše Němce (Consillium a.s.), prodej společnosti TOMATEX Otrokovice, a.s. společnosti CIDEM Holding, prodej společnosti KONEX OCEL s.r.o. společnosti AC Steel a.s a byl zodpovědný mj. za přípravu ocenění advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS s.r.o.

Před příchodem do Patrie pracoval Peter jako Risk advisor ve společnosti ČSOB. Z pohledu kreditního rizika měl na starosti portfolia Finančních a kapitálových trhů, Treasury, Penzijní společnosti a Patrie Finance.

Peter získal titul inženýra na Vysoké škole ekonomické v Praze v oboru Finance. Během svého studia získal zahraniční zkušenost v oblasti financí na The Chinese University of Hong Kong v rámci semestrálního výměnného programu. Peter je CFA Level III kandidát.

Zpět