O nás

Patria byla založena v roce 1994 jako první poradenská společnost v oblasti nákupu a prodeje společností v České republice. Přední pozice Patrie v České republice a na Slovensku stojí na mezinárodních zkušenostech propojených s rozsáhlými sektorovými znalostmi a lokálním týmem.

Naše společnost dosud realizovala více než 460 transakcí v hodnotě přes 245 mld. Kč, čímž se zařadila na špičku v počtu uskutečněných zakázek.

1994
Rok založení
Jsme první poradce
zaměřující se na nákup
a prodej společností.
460
Transakcí a projektů
Úspěšně realizovala
naše společnost.

245
Miliard Kč
Celková hodnota námi
realizovaných transakcí.

Člen finanční skupiny KBC Group a mezinárodní M&A partner

  • Jsme součástí celoevropské sítě KBC Group a velmi úzce spolupracujeme s mnoha M&A poradci po celém světě, díky kterým máme přístup k rozsáhlým znalostem, informacím a kontaktům. To nám umožňuje poskytovat klientům služby na mezinárodní úrovni, bez ztráty citu pro lokální odlišnosti.

Inovativní řešení pro firemní klientelu

  • Přinášíme klientům inovativní řešení založená na detailních znalostech lokálního trhu, dlouholetých zkušenostech a mezinárodním know-how, které náš tým nashromáždil na realizovaných transakcích a projektech.

Zkušený tým profesionálů

  • Naše oddělení firemních financí tvoří desetičlenný tým profesionálů, který poskytuje poradenské služby na nejvyšší úrovni a získal si tak důvěru stovek klientů.

Dokumenty ke stažení

Reference

Vybrané reference