Petr Dědeček

Executive Director

Petr Dědeček je zodpovědný za řízení týmu Patria Corporate Finance a nejvýznamnějších projektů pro domácí a zahraniční klienty v oblasti Corporate Finance (M&A, divestice, oceňování a příprava fairness opinion).

Petr má přes 20 let zkušeností v oblasti firemních financí a kapitálových trhů (3 roky v Komerční bance a 20 let ve skupině Erste Bank). Před příchodem do Patrie Petr pracoval v oblasti Corporate Finance v rámci Erste Group, kde se podílel na významných transakcích jak lokálního, tak regionálního charakteru. Mezi jeho nejvýznamnější transakce patří poradenství konsorciu infrastrukturálních fondům Borealis Infrastructure a Allianz Capital Partners při akvizici společnosti Net4Gas, poradenství společnosti ČEZ při mnoha transakcích a projektech v regionu CEE, poradenství fondu Infracapital při akvizici teplárenské společnosti GGE, poradenství vlastníkům při vstupu minoritního investora do společnosti ZOOT apod. Petr se také podílel na přípravě mnoha ocenění a tzv. fairness opinion. Získal také zkušenosti z privatizačních transakcí v ČR (TechnoexportSeveročeské dolyVÍTKOVICE STEEL apod.), ale i jiných zemí regionu CEE (Rumunsko, Slovensko a Srbsko). 

Petr je člen představenstva a Executive Director Patria Corporate Finance. Získal titul inženýra na Českém vysokém učení v Praze - fakultě strojní, v oboru řízení a management strojírenského podniku.

Zpět