Tomáš Vrábeľ

Associate

Tomáš Vrábeľ nastoupil do Patria Corporate Finance v listopadu 2017. V současné době působí na pozici Associate a je zodpovědný za identifikaci a řízení M&A transakcí a přípravu komplexních finančních modelů a valuací.

Před příchodem do Patrie pracoval Tomáš jako Seniorní konzultant ve společnosti PwC Česká republika, kde měl na starosti jak statutární tak IFRS audity středních a větších společností. Kromě těchto standartních úkolů byl i součástí týmů odpovědných za revizi systémů vnitřních kontrol a reportingů jednotlivých společností a za konsolidaci finančních výkazů včetně výkazů jedné z největších lokálních skupin. Mezi hlavní obory, kterým se věnoval, patřil retail, zdravotnictví a automotive. V rámci svého působení v Patrii měl Tomáš možnost rozšířit svou oborovou znalost o oblasti dopravy, energetiky a zpracovatelského průmyslu.

Tomáš získal titul inženýra na Vysoké škole ekonomické v Praze v oboru Podniková ekonomika a management, během kterého absolvoval i zahraniční studijní stáž na Tallinn University of Technology se zaměřením na Projektový management. V současné době dokončuje studium mezinárodní certifikace ACCA, která se soustředí na rozšiřování profesních kompetencí zejména v oblasti identifikace a analýzy podnikových rizik, strategického plánování a nastavení systémů pro sledování a řízení výkonnosti.

Zpět